קצת עלינו


אודות B.A.E

B.A.E הינה חברת ייעוץ סביבתי מובילה, בעלת ניסיון רב בניהול והובלת פרויקטים סביבתיים על כל שלביהם תוך שימת דגש על יחס אישי ורציף לאורך כל התהליך.

הניסיון המקצועי העשיר וההיכרות עם מנגנוני הרגולציה השונים, מבטיחים ללקוח קבלת ייעוץ בנושאי הסביבה השונים ברמה הגבוהה ביותר.

פעילות החברה בניהול פרויקטים סביבתיים נעשה עבור ארגונים וגופים בכל הרמות והמגזרים, מהמגזר הממשלתי והעירוני ועד הרמה המפעלית והפרט.

B.A.E מתמחה בייעוץ וניהול פרויקטים סביבתיים, בדגש על מציאת פתרונות בעלי ערך סביבתי וכלכלי כאחד. לצורך השגת יעדים אלו, פועלת החברה לעמידה בדרישות הרגולציה בתחומי הסביבה השונים על פי בחינה של עלות תועלת סביבתית למול עלות תועלת כלכלית של כל מהלך.

B.A.E מלווה ארגונים בהובלת תהליכים סביבתיים בהתאם לצרכי הארגון ודרישות הרשויות ובהטמעת פתרונות חדשניים ומעשיים בתחומי הסביבה השונים.

הצוות ב B.A.E בעל ניסיון רב ומומחה בהובלה ויישום של פרויקטים סביבתיים בתעשייה ובארגונים ממגזרים שונים.

צוות B.A.E

תומר בן אברהם, מנכ"ל B.A.E, בעל תואר B.Sc במדעי הסביבה ומדעי האטמוספירה ותואר M.Sc בניהול טכנולוגיה מהאוניברסיטה העברית ירושלים, מומחה בהובלת פרויקטים סביבתיים.

תומר בעל ניסיון רב בניהול פרויקטים סביבתיים ברמה ארצית, מקומית ומפעלית.

במהלך השנים האחרונות משמש כיועץ לרשויות בהובלת פרויקטים לאומיים בנושאי רגולציה, אסדרה סביבתית בתעשייה, צמצום זיהום אוויר מתחבורה ועוד.

בנוסף, משמש כיועץ לרשויות מקומיות ומפעלי תעשייה בישראל בכל נושאי הסביבה.

.

B.A.E – פרופיל חברה להורדה